Rosinter
Sadarbība
Karjera
Piegāde
Rezervācija
Goda Viesa kartе
lv
«Rosinter Restaurants Holdings»
Misija un vērtības Apskats Vadošie zīmoli/ brendi Sociālā atbildība
30.09.2013
Fakti
383
Restorāni
42
Pilsētas
10
Valstis
10 567 mil.
Ieņēmumi
(2012) (Rub.)
7 400
Darbinieku
Viesu skaits (2012)
16.4 mil.
gadā
44 900
dienā
 
 
Apbalvojumi
Gada brends/Effie

2004/2006
Gada brends/Effie

2004/2006
«IL Patio» saņēma visprestižāko apbalvojumu efektīva mārketinga un reklāmas jomā.
Gada kompānija

1997/2004
Gada kompānija

1997/2004
Kompānija «Rosinter» un «Rosinter Restaurants» tika pagodinātas ar Amerikāņu tirgus palātas apbalvojumu par mērķtiecīgu izaugsmi un izciliem panākumiem Krievijas tirgū..
Zelta dzērve
2001/2004
Zelta dzērve
2001/2004
Kompānija «Rosinter Restaurants» izpelnījās augstāko sabiedrisko apbalvojumu Krievijā ēdināšanas industrijā par ievērojamu ieguldījumu restorānu biznesa attīstībā Krievijā.
Zelta tīkls
2004/2006/2007
Zelta tīkls
2004/2006/2007
T.G.I.Friday’s, «Planeta Sushi», «IL Patio» uzvarēja Viskrievijas konkursā nominācijās „Labākais restorānu tīkls”, „Labākā reklāmas kompānija”.
Krievijas Tirgus Olimps

2005
Krievijas Tirgus Olimps

2005
«Rostik Restaurants» saņem galveno sabiedrisko prēmiju tirdzniecības nozarē.
Master of Brandbuilding
2006
Master of Brandbuilding
2006
«Rosinter Restaurants Holdings» ir atzīmēts ar apbalvojumiem un tituliem par veiksmīgu restorānu tirgus zīmju radīšanu un attīstīšanu.
Gada uzņēmējs
2006
Gada uzņēmējs
2006
Rostislavs Ordovskis-Tanajevskis Blanco, A/S «Rosinter Restaurants Holdings» direktoru padomes pārstāvis iegūst uzvaru nacionālajā posmā kompānijas Ernst&Young organizētajā starptautiskajā konkursā.
 
Dokumenti
 

Viens no svarīgākajiem kompānijas «Rosinter Restaurants Holdings» uzdevumiem ir korporatīvās sociālās atbildības programmu īstenošana dažādos virzienos.

Darbiniekiem

Mēs radam mūsu darbiniekiem optimālus darba apstākļus, rūpējamies par viņu labklājību, piedāvājam karjeras un profesionālās izaugsmes iespējas. Kompānijas treniņu centros darbinieki tiek sagatavoti dažādām restorānu un vadošajām specialitātēm, kā arī kompānija investē līdzekļus, lai attīstītu un celtu savu labāko darbinieku izglītības līmeni, pamatojoties uz atzīmi 360о. Pateicoties pareizai darba telpas organizācijai, darbinieki strāda labvēlīgos apstākļos, kas pozitīvi ietekmē darba ražīgumu. Atvieglojumu un kompensāciju sistēma ietver: bezmaksas pusdienas, mediķu konsultāciju pakalpojumu, transporta nodrošinājumu, apsveikšanu svētkos, materiālo palīdzību un daudz ko citu.

Visu darbinieku profesionālie sasniegumi tiek atzīmēti korporācijas konkursa «Labākais no labākajiem» ietvaros - visaugstākajā līmenī. Mēs veicinām lojalitāti un uzticību kompānijai apbalvojot vērtīgām balvām ikgadējos svētkos «Kompānijas diena» tos darbiniekus, kuri kopā ar mums strādā 5, 10 vai 15 gadus. Holdingā aktīvi attīstās iekšējā korporācijas komunikācija, kura tiek atbalstīta ar iekšējiem mediju resursiem: korporatīvā avīze «Rosinfo Review», vietējais tīkls «Intranet», videoziņas. Katram darbiniekam ir iespēja personīgi tikties ar holdinga prezidentu, lai pārrunātu sev interesējošus jautājumus, vai arī griezties pie vadības ar īpaši izveidotās elektroniskās adreses palīdzību.

Viesiem

«Rosinter Restaurants Holdings» nodrošina visu nepieciešamo sanitāri-higiēnisko normu un standartu ievērošanu katrā restorānā, ieskaitot licencētos. Krievijas un NVS valstu teritorijā holdings strādā pēc HACCP programmas (Hazard Analysis Critical Control Points – riska cēloņu analīze kritiskajos kontroles punktos), kura Eiropas uzņēmumiem ir jau obligāta prasība. HACCP standarti tiek pielietoti lielākajos starptautiskajos restorānu tīklos.

Šīs programmas ietvaros ir izstrādātas stingras normas produktu apstrādei, ēdiena uzglabāšanas, pagatavošanas un pasniegšanas temperatūras režīmiem. Teritoriālo menedžeru komanda regulāri veic restorānu vispusīgu pārbaudi, lai novērtētu procesus, kas saistīti ar produktu drošību. Visi holdinga darbinieki iziet apmācību pēc Food Safety programmas («Produktu drošība»).

Kontakti
Baiba Grīnfelde
Biroja administratore
telephone +(371) 67221188

Piegāde
http://www.foodservice.lv/
fax +(371) 67221177
 
 
 
Galerija
IL Patio
IL Patio
Planeta Sushi
Planeta Sushi
T.G.I. Friday's
T.G.I. Friday''s